Польовий Леонід Олексійович

Автобіографія

Польовий Леонід Олексійович, народився 10 вересня 1957 року в с.Єлезаветка, Катеринопільського району, Черкаської області в селянській сім’ї.

Після закінчення Ярошівської середньої школи з 1975 по 1980 роки навчався в Уманському сільсько-господарському  інституті ім.О.М.Горького за спеціальністю агрономія. Має  кваліфікацію агронома.

В 1980-81 роках – служба в армії. Після демобілізації працював заступником голови правління колгоспу ім.Свердлова смт.Єрки, старшим майстром та начальником комбікормового заводу Комбінату хлібопродуктів.

В березні 1998 року обраний на посаду селищного голови смт.Єрки, Катеринопільського району, Черкаської області. 25 жовтня 2015 року обраний на посаду селищного голови Єрківської об’єднаної територіальної громади. Трудовий стаж 42 роки . Одружений.