Інформація до відома громадян

Право на отримання пільг для тих категорій громадян, яким пільги надаються з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї, визначається кожні шість місяців та пільга надається з місяця звернення.

Для визначення права на пільги, пільговики, які крім пенсії та соціальної допомоги, отримують заробітну плату; грошове забезпечення; стипендію або до складу сім'ї яких входять працездатні особи, через кожні шість місяців подають декларацію про доходи сім'ї пільговика, а також довідки про доходи свої та членів сім'ї на яких поширюється пільга, за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.

У разі коли середньомісячний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільг протягом шести місяців з місяця визначення відповідного права.