Вітання голови громади до Дня Незалежності України

Дорогі гості та жителі Єрківської об'єднаної територіаольної громади!

Щиро вітаємо вас із Днем Незалежності України!
Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни.
Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.
Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна.
Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.
Зі святом Вас, дорогі співвітчизники! Із Днем Незалежності!

Селищний голова                                                                                         Л.О. Польовий