У громаді відкрито Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Дата: 03.11.2017 10:32

2 листопада у Єрківській ОТГ відбулося урочите відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) участь у відкритті прийняли:

Польовий Леонід Олексійович, голова Єрківської ОТГ

Пан Камеран Худур, перший секретар посольства Швеції, директор Програми "U-LEADE з Європою"  від Sida

Олександр Каменчук, начальнк відділу розвитку системи надання адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Ольга Калініченко, менеджер пілотних проектів по покращенню якості місцевих послуг для населення Програми  "U-LEADE з Європою"

Сергій Слинько, директор Черкаського відокремленого підрозділу установи Центру розвитку місцевого самоврядування

Верета Віталій Іванович - голова Катеринопільської районної ради

Коваленко Володимир Андрійович - перший заступник голови Катеринопільської державної адміністрації

Голови сільських та селищних рад, об'єднаних територіальних громад.

Орієнтиром на вирішення проблем мешканців нашої громади став для всіх нас пріорітетом. Відкривши ЦНАП ми впевно дивимося в майбутнє і будемо підвищувати якість роботи. Надійними партнерами нашої громади по створенню ЦНАП стали українські та шведські партнери  Програми "U-LEADE з Європою"

Як зазначив голова нашої громади Леонід Польовий "Відкриваючи Центр надання адміністративних послуг  в нашій громаді ми надаємо можливість кожному жителю громади отримати ту послугу яку він потребує, адже отримання доступних адміністративних послуг є надзвичайно важливо для кожного громадянина".

Фото без опису