Єрківський ЦНАП переймав досвід у Кременчуці

Дата: 10.11.2017 11:02

Фото без опису

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради проходить виїзний семінар представників об’єднаних територіальних громад Черкаської області з метою обміну досвідом. Учасників заходу привітали керуючий справами виконкому міської ради Руслан Шаповалов та керівник Центру надання адміністративних послуг м. Кременчука Тетяна Печериця. Представники об’єднаних територіальних громад Черкащини цікавилися роботою кременчуцького ЦНАПу. Тож Руслан Шаповалов та Тетяна Печериця познайомили їх з історією створення у нашому місті Центру надання адміністративних послуг, основні етапи його становлення, проблеми та досягнення. Учасники семінару побувають у ЦНАПі, подивляться, як працюють його спеціалісти, як проводиться прийом громадян адміністраторами. Для них також буде проведено презентацію програмного забезпечення, які забезпечують роботу Центру надання адмінпослуг. Для гостей також буде організовано екскурсію по місту, їм також покажуть будівлю, яка наразі реконструюється під Центр надання адміністративних послуг м. Кременчука.