Повідомлення про намір скоригувати тариф на послуги з централізованого водовідведення

Дата: 21.03.2018 11:48

Відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік      житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням  її необхідності та про врахування відповідно позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та жит  лово-комунального господарства України від 30.07.2012.року № 390, Єрківське селищне комунальне спеціалізоване підприємство  інформує про намір здійснити коригування розміру тарифів на послуги з централізованого водовідведення.                                                                                                                                         Підставами для коригування тарифів на послуги з централізованого  водовідведення  є коригування діючого тарифу Комунальним підприємством «Катеринопільського селищного житлово-комунального господарства» Катеринопільської селищної ради, який є складовою тарифу з централізованого водовідведення.

Внесені зміни, які призвели до збільшення собівартості:

Електроенергія – вартість активної електроенергії, яка була врахована в діючих тарифах становить 2,3639 за 1 кВт, на сьогоднішній день становить 2,48226 грн (індекс росту -105%).

Паливно-мастильні матеріали та сировина – вартість одного літра в діючих тарифах становить 23,00 грн., на сьогоднішній день вартість одного літра ПММ становить – 28,50( індекс росту - 124%).

Заробітна плата з нарахуванням – перераховано заробітну плату до забезпечення мінімальної заробітної плати на рівні 3723 грн (індекс росту -116,3 %).Податки та збори – з 01 січня 2018 року на 16,8 %.

На виконання  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до вимог «Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення ( з використання внутрішньобудинкових систем)», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 і «Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення ( з використанням внутрішньобудинкових систем)» затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 15.01.2015 року №13, підприємство виконало розрахунки і подало заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на послуги централізованого водовідведення

Прогнозовані  розрахунки тарифів на послуги централізованого водовідведення ( з використанням  внутрішньобудинкових систем) складають:

Централізоване водовідведення згідно діючих норм :

• Населення – 18,13 грн з ПДВ ;
  • бюджетні установи – 22,38 грн . з ПДВ за 1 куб м;
  • інші організації  -       22,38 грн з ПДВ за 1 куб м.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів з дня публікації цього повідомлення, за адресою; 20505,Україна, Черкаська область., смт. Єрки, вул В.Чорновола,1, тел.90-5-96