Прогнозні тарифи на послуги з водовідведення та вивезення твердих побутових відходів на 2017 рік

На підставі п. 2.3»Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін(тарифів, зміну цін) тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідності позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. №390, Єрківське селищне комунальне спеціалізоване підприємство повідомляє прогнозовані розрахунки щодо тарифів на послуги з водовідведення та вивезення твердих побутових відходів на 2017 рік.

Водовідведення за 1 куб. м.:

-                     населення - 20 грн. 17 коп. з ПДВ;

-                     бюджетні установи - 21 грн. 06 коп. з ПДВ:

-                     інші - 21 грн. 36 коп. з ПДВ.

Вивезення твердих побутових відходів:

-                     населення: для приватного сектору 16 грн. 97 коп. з ПДВ:

для багатоповерхівок 11 грн. 78 коп. з ПДВ:

• бюджетні установи -162 грн. 60 коп. з ПДВ:
  • інші -169 грн. 67 коп. з ПДВ.

Користування сміттєзвалищем - вартість 1 тонни:

-                     населення - 90 грн. 91 коп. з ПДВ:

• інші - 99 грн. 17 коп. з ПДВ.

Зауваження та пропозиції від громадян. Фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб а також їх об'єднань, приймаються селищною радою протягом 14 днів з дня опублікування за адресою: смт.Єрки, вул.В.Чорновола 2. Телефон: (04742)2-25-64.