Вітання голови громади до Дня захисника вітчизни

Дата: 13.10.2016 12:06

Дорогі чоловіки вітаю  Вас із Днем захисника Вітчизни!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники Вітчизни, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Найцінніше, що є в нашому житті – це світ, спокій і стабільність, а тому не випадково День захисника Вітчизни має багату і славну історію. Як би не називалося це свято, воно завжди буде символом мужності, самовідданості, гідності і честі. Це день перемог і мужності, день твердості і сили. Саме в цей день наші дорогі чоловіки купаються в променях турботи, уваги і любові. Нехай нашим захисникам ніколи не доведеться воювати , а бравий войовничий бойовий клич лунає лише на полі битви за фінансове благополуччя, а в сімейному житті хай завжди панує тепло, затишок і взаєморозуміння.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника Вітчизни, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Передаю сердечні вітання ветеранам,учасникам АТО, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичу міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди, мирного неба над головою  Вам та Вашим родинам.

Селищний голова                                Л.О. Польовий