Відбулася сесія селищної ради

ПОВІСТКА  ДЕННА :

1.  Про внесення змін до рішення   селищної ради № 5-25/VІІ від      28.01.2016 року  ” Про затвердження  бюджету об’єднаної територіальної громади  на 2016 рік”.

2. Про виплату учням - призерам обласних олімпіад та конкурсів у 2016 році призначених  стипендій.

3. Про зміни до титульної сторінки та текстованого змісту статуту Радчиського дошкільного навчального закладу «Світлячок» Єрківської селищної ради Катеринопільського району  Черкаської області.

4. Про план заходів на святкування Івана Купали.

5. Про створення комісії з обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги та соціального супроводу.

6. Про внесення змін до структури апарату виконавчих органів Єрківськоїселищної ради VІІ скликання.

7. Про надання чергової відпустки селищному голові.

8. Про розгляд заяв громадян селища з питань землекористуванняза  період із  20.05.2016 року по 14.06.2016 року.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), щодо складання документів, що посвідчують правовласності на земельну ділянку із земель комунальної власності для  ведення особистого селянського господарства.

11. Про план заходів на святкування Дня молоді та 20-річниці Конституції України.

12. Про надання матеріальної допомоги за рахунок коштів селищного бюджету.

13. Про затвердження  звіту щодо проведення незалежної оцінкита оголошення конкурсу з надання в оренду нерухомого майна, що перебуваєу власності громадян.

14. Про затвердження заходів щодо співфінансування заходів соціально-економічного розвитку Єрківської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік.

15. Про заключення договору на проведення аукціону.

16. Про затвердження Положення про проведення громадськихконсультацій з жителями Єрківської об’єднаної територіальної громади.