У громаді відзначили День вишиванки

У третій четвер травня українці відзначають День вишиванки. У травні цього року минає вже десята річниця свята. Попри те, що святкування не є офіційним, його відзначають не тільки в Україні, ай  в українській діаспорі по цілому світі.

Більшість українців цього дня вдягають вишиванки, йдучи на роботу, навчання та просто на прогулянки.

Ідея святкувати день вишиванки зародилась у 2006 році, в Чернівцях. Його започаткувала студентка історичного факультету ЧНУ Леся Воронюк. Один із викладачів університету постійно одягав вишиванки на пари. Відтак студентка запропонувала одногрупникам обрати один день в році і всім разом одягнути вишиванки.

Основна мета свята — збереження українських цінностей, та їхня популяризація. Святкування не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки.