Вітання голови громади з Днем вчителя

Дата: 29.09.2017 13:50

Шановні освітяни!

Приймайте щирі  вітання  з нагоди професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов'язку і покликанню! Бажаємо  Вам  завжди мати міцне здоров’я, життєву силу, особисте щастя і родинне тепло. Хай Вас ніколи не покидають рішучість і оптимізм, завзяття й удача, а професійний досвід та розуміння своєї справи будуть надалі Вашими надійними супутниками в усіх добрих починаннях. Земних Вам щедрот, бадьорості духу, любові і благополуччя. Хай найвищою нагородою для Вас завжди буде людська шана і подяка!

Голова Єрківської об'єднаної територіальної громади                                 Л.О. Польовий