Реалізовано проект Компоненту 2 програми "U-LEAD з Європою"

Дата: 13.07.2017 15:53

Представники Компоненту 2 програми U-LEAD  переконані – така  співпраця – ще один  крок на шляху України до країни сервісних послуг,  де в центрі завжди людина.

Проект «Створення ЦНАПів та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» здійснює наступні напрямки роботи:

• допомога громаді розробити документацію для ЦНАПу, обрати модель та визначити спектр послуг, які будуть надаватися;
  • ремонт приміщення, закупівля меблів та обладнання для ЦНАПів;
  • навчання персоналу ЦНАПів;
  • залучення населення до участі в процесі прийняття рішень на місцевому рівні та контроль з боку громадян за цим процесом.