Вітання голови громади з Великоднем!

Дата: 06.04.2018 12:41

Шановні жителі та гості нашої громади!

Воскресіння Христове об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Символізує духовне оновлення, пробудження почуттів людини, утвердження високих моральних цінностей у суспільстві.

Цього дня ми дякуємо Господу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, усій українській нації.

Саме у це свято наші душі очищуються, наповнюються невичерпною життєвою енергією, яка надихає на добрі справи заради спільного блага.

Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий день дарує всім нам щастя, здоров’я та непохитну віру в майбутнє країни і її щасливий завтрашній день!

Христос Воскрес!

З повагою голова Єрківської об’єднаної територіальної громади                                      Л.О. Польовий