В громаді розпочався двомісячник з благоустрою

Дата: 13.04.2018 08:18

ЄРКІВСЬКА  СЕЛИЩНА   РАДА

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11.04.2018

смт. Єрки

Про проведення в Єрківській ОТГ

двомісячника благоустрою населених пунктів

Відповідно до Закону  України « Про благоустрій населених пунктів», куруючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Єрківської селищної ради

в и р і ш и в :

1.Провести в населених пунктах громади з 10 квітня по 10 червня 2018 року двомісячник благоустрою населених пунктів.

2.Утворити селищну комісію з контролю за проведенням заходів з благоустрою населених пунктів(додаток 1).

3. Затвердити план - заходів з проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів .

4. Провести в громаді День довкілля відповідно до Указу Президента України від 06.08.1998 року № 855/98.

5. Комісії забезпечити :

- організацію проведення двомісячника;

- участь в двомісячнику установ ,підприємств, організацій , громадських організацій , учнівської молоді , безробітних та громадськості   ;

- підведення підсумків двомісячника провести з 11 по 15 червня 2018 року.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування , житлово-комунального  господарства та благоустрою Клименко О.Л.

Селищний голова                                                                           Л.О.Польовий

до рішення виконкому №21

від 11.04.2018 року

Склад

селищної комісії з контролю за проведенням

заходів з благоустрою населених пунктів громади ,

санітарної очистки доріг та придорожніх смуг

Комаренко Олександр Миколайович          -    голова комісії

заступник селищного голови з питань

виконавчої діяльності

Члени комісії:

Гончар Валерій Петрович – староста села Радчиха ;

Клименко Олег Леонтійович – начальник відділу містобудування , житлово-комунального  господарства та благоустрою;

Чумак Андрій Андрійович – головний спеціаліст відділу містобудування , житлово-комунального  господарства та благоустрою;

Яременко Віталій Михайлович – начальник відділу земельних відносин;

Сагало Інна Петрівна – начальник відділу освіти і культури.

Секретар селищної ради                                                  А.М.Яременко

до рішення виконкому №21

від 11.04.2018 року

План - заходів

з проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів

Найменування робіт

Відповідальні за організацію виконання

Терміни виконання

1

Упорядкувати території з посадкою дерев , кущів  та розбивкою газонів  і квітників згідно Всеукраїнської весняної акції «Благоустрій України»

До 10.06.2018

2

Забезпечити прибирання та благоустрій територій в населених пунктах громади.

До 10.06.2018

3

Провести санітарну очистку території , закріплених за організаціями , підприємствами  промисловості та сільського господарства.

До 16.04.2018

4

Привести в належний санітарний стан  кладовища , братські могили ,пам’ятні дошки Героям війни , обеліски , меморіали пам’ятні знаки та інші пам’ятники на території населених пунктів громади.

До 16.04.2018

5

Ліквідувати стихійні сміттєзвалища на території населених пунктів та у лісопосадках.

6

Привести в належний санітарний стан узбіччя доріг та придорожні лісові посадки , автобусні зупинки в населених пунктах громади та за їх межами. Визначити конкретні  заходи для проведення у зразковий стан автомобільних доріг загального користування державного значення . Облаштувати в’їзди в населені пункти , встановити дорожні знаки та розмітки.

7

Виділити кошти в межах чинного законодавства для проведення двомісячника з бюджетів усіх рівнів , фонду зайнятості населення (передбачених для фінансування громадських робіт) , а також залучення коштів інших джерел.

8

Організувати широке залучення населення , до проведення конкурсу на «кращий двір» , «краще підприємство» , «установу», «організацію».

9

Визначити умови нагородження за номінаціями вулиць , дворів , територій закладів та установ  невиробничої сфери  , а також прилеглих територій підприємств ,Вишукати джерела фінансування для придбання необхідних матеріалів , а також інструментарію  для благоустрою території.

10

Організувати в населених пунктах громади День довкілля відповідно до указу Президента України від 06.08.1998 року №855/98

Виконком селищної ради

Секретар селищної ради                                                               А.М.Яременко