Вітання голови громади до Дня Незалежності України

Дата: 23.08.2018 10:57

Дорогі жителі та гості нашої громади!

Від усього серця вітаю вас з Днем Незалежності України – величним святом нашої Державності.

Незалежність стала надбанням довгого й тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє держави й українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання й добробуту кожного громадянина.

Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує двадцять сьому річницю Незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.

Переконаний: ми подолаємо всі перешкоди на шляху до щасливого життя в країні, де процвітатиме добробут і демократія, пануватиме право, злагода та національна єдність, яка посідатиме гідне місце серед інших європейських держав і буде шанованою у світі.

З нагоди величного свята бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту.

Зі святом вас!

Селищний голова                Л.О. Польовий