Новини Єрківської громади

Упорядковано кладовище

Працівниками комунального підприємства Єрківської селищної ради впорядкували  кладовище в районі Зашпилів .

14:26 24.05.2017

Доступні ліки

На виконання постанови КМУ від 09.11.2016 року "Про державне регулювання цін на лікарські засоби" та постанова КМУ від 17.03.2017 №152 "Про забезпечення доступності лікарських засобів" Єрківська ОТГ повідомляє, що 20.04.2017 року буде здійснюватися відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування особам, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабед ІІ типу, бронхіальну астму. Відпук лікарських засобів буде здійснювати Катеринопільська центральна аптека №56 по рецептах сімейного лікаря КЗ "Єрківська амбулаторія ЗПСМ"

16:33 18.04.2017

Громада має свій власний шкільний автобус

Сьогодіні 24.03.2017 року на урочистій лінійці яка відбулася у нашій школі, головою Єрківської об'єднаної територіальної громади   Леонідом Олексійовичом Польовим було вручено ключі від новенького шкільного автобуса директору Єрківської ЗОЩ І-ІІІ ст ім  В. Чорновола Валерії Тиборівні Онатій.

08:39 24.03.2017

Рятувальники провели профілактичні рейди у житловому секторі смт Єрки

16 березня інспекторським складом Катеринопільського РС Управління ДСНС  спільно з працівниками Єрківської місцевої пожежної команди проведено профілактичні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки у природних екосистемах з мешканцями селища Єрки. Саме поблизу даного населеного пункту 8 березня сталося загоряння сухої рослинності на площі близько 2 га. На щастя, вогонь знищив лише сухостій та чагарники.

10:58 17.03.2017