Новини Єрківської громади

Пільга на житлово-комунальні послуги надається з дня звернення право на отримання пільг визначається кожні дванадцять місяців

Дата створення: 10:20 31.08.2016

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 389 затверджено ПОРЯДОК надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Привітання з Днем Незалежності України

Дата створення: 10:16 22.08.2016

Шановні жителі Єркіської об'єднаної територіальнеої громади !     Вітаємо вас із 25 річницею Незалежності України!   Україна подолала важкий шлях в боротьбі за волю. Прагнення здобуття незалежності  не згасали ні на мить віками поспіль.    Тож, 24 серпня – важливий для кожного українця день.  25 років тому Верховна Рада України прийняла історичний документ, виняткового значення для долі українського народу – Акт проголошення Незалежності! За Акт проголосувала абсолютна більшість депутатів Верховної Ради.  На карті світу постала нова самостійна держава – Україна!   Прийміть вітання зі святом, що є символом відродження народу, його духовної свободи.    Нехай ваші серця наповнюються любов’ю до рідної землі, прагненням єдності та гордості від усвідомлення власної причетності до розбудови держави.   Щиро вітаємо вас, дорогі односельчани!

Зміни в порядку призначення субсидії

Дата створення: 14:51 08.08.2016