Новини Єрківської громади

Дата: від до Скинути

На виконання наказу Міністерства Регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства від 05.06.2018 року №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», у зв’язку із зміною вартості складових на послуги з централізованого водовідведення та вивезення твердих побутових відходів, з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, Єрківськеселищне комунальнеспеціалізоване підприємство  інформує про намір здійснити зміну розміру тарифів на послуги з централізованого водовідведення та вивезення твердих побутових відходів.

12:15 15.11.2022