Новини Єрківської громади

Реалізовано проект Компоненту 2 програми "U-LEAD з Європою"

Дата створення: 15:53 13.07.2017

В рамках  реалізації проекту Компоненту 2 програми "U-LEAD SKL International" центр надання адміністративних послуг отримав грантову допомогу на придбання офісних меблів та комп'ютерної техніки.

Громада відсвяткувала Івана Купала

Дата створення: 09:20 10.07.2017

7 липня – день, коли відзначають одне з найбільш містичних свят – Івана Купала. Вважають, що у цей день відбувається очищення від нечисті за допомогою вогню і води. Ніч на Івана Купала – це час єдності з природою, незвичайних традицій та цікавих обрядів.

До уваги фізичних осіб-підприємців

Дата створення: 11:59 06.07.2017

З 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0.5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зарахуються пропорційно сплаченого єдиного внеску.

Легальна заробітна плата – запорука забезпеченої старості

Дата створення: 11:52 06.07.2017

Законом України «Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV (далі – Закон)  передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов‘язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.