Новини Єрківської громади

Замість путівок громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відтепер виплачуватиметься грошова компенсація – рішення Уряду

Дата створення: 08:19 10.11.2017

Для реалізації прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на отримання за їхнім бажанням грошової компенсації замість путівки Урядом прийнято рішення встановити середню вартість путівки для виплати такої компенсації із розрахунку 35 відсотків чинного на 1 січня відповідного року одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні).

У громаді відкрито Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Дата створення: 10:32 03.11.2017

2 листопада у Єрківській ОТГ відбулося урочите відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) участь у відкритті прийняли:

Вітання голови громади з Днем вчителя

Дата створення: 13:50 29.09.2017

Громада відзначила День освітян та День бібліотекаря

Дата створення: 13:42 29.09.2017

29 вересня у Єрківській ЗОШ І-ІІІ ст ім Героя України В.М. Ворновола проведено заходи присв'ячені до Дня освітян та Дня бібліотекаря.

Увага штормове попередження

Дата створення: 14:53 25.09.2017