Новини Єрківської громади

Громада відсвяткувала Івана Купала

7 липня – день, коли відзначають одне з найбільш містичних свят – Івана Купала. Вважають, що у цей день відбувається очищення від нечисті за допомогою вогню і води. Ніч на Івана Купала – це час єдності з природою, незвичайних традицій та цікавих обрядів.

09:20 10.07.2017

До уваги фізичних осіб-підприємців

З 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0.5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зарахуються пропорційно сплаченого єдиного внеску.

11:59 06.07.2017

Легальна заробітна плата – запорука забезпеченої старості

Законом України «Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV (далі – Закон)  передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов‘язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

11:52 06.07.2017

Упорядковано кладовище

Працівниками комунального підприємства Єрківської селищної ради впорядкували  кладовище в районі Зашпилів .

14:26 24.05.2017