Новини Єрківської громади

Дата: від до Скинути

До уваги громадян, які віком від 14 до 18 років у 2019 році оформили перші ID -картки

Якщо термін дії Вашої ID -картки  закінчився (адже паспорт громадянина України у формі картки вперше видається зі строком дії на 4 роки), пропонуємо Вам скористатися послугою - оформлення та видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм  у зв’язку з закінченням строку дії паспорта! Для цього необхідно звернутися безпосередньо до сектору міграційної служби в смт Катеринопіль.

10:30 18.08.2023

До уваги фізичних осіб – власників земельних паїв!

Починаючи з 2023 року фізичні особи, які мають у власності або в оренді земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання за попередній звітний рік, скорочено - МПЗ.

08:27 10.08.2023

ЗВІТ За перше півріччя 2023 рік поліцейського офіцера Єрківської територіальної громади капітана поліції Савоніка Дмитра Борисовича

08:58 01.08.2023