Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна,

що належить Єрківській  об'єднаній територіальній громаді

1.  Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження та вартість: частина нежитлового приміщення будівлі Єрківської селищної ради (загальною площею 42.1 кв.м), розташована  за адресою: Черкаська обл., Катеринопільський р-н, смт. Єрки, вул. Чорновола, буд. 2. Вартість об’єкта оренди складає 86 401.00 грн.

Балансоутримувач майна: ВК Єрківської селищної ради.

Мета використання орендованого об’єкта – зал для зайняття танцями.

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна,

що належить Єрківській  об'єднаній територіальній громаді

1.  Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження та вартість:  приміщення будинку побуту загальною площею 125.0 кв.м. (площа забудови 147.0 кв.м.), що знаходиться за адресою: Черкаська обл, Катеринопільський р-н, смт. Єрки, вул. Жовтнева, буд. 5.  Вартість об’єкта оренди складає 142836.00 грн.

Балансоутримувач майна: ВК Єрківської селищної ради.

Мета використання орендованого об’єкта – розміщення перукарні, здійснення іншого виду діяльності.

Строк оренди об’єктів до п’яти років. Об’єкти оренди можуть бути передані в оренду для здійснення іншого виду діяльності.

Заяви щодо оренди об’єктів комунальної власності Єрківської територіальної громади, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються секретарем селищної ради з 8-00 до 17-00 години (перерва з 13-00 до 14-00 години) за адресою: смт. Єрки, вул. Чорновола, 2.

Кінцевий термін прийняття заяв – 05 квітня 2018 року.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду,  оголошується конкурс на право укладання договорів оренди нерухомого майна, що належить Єрківській територіальній громаді.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-25-64.