Територіальний центр надання соціальних послуг Єрківської селищної ради Катеринопільського району Черкаської області

Шановні керівники підприємств

усіх форм власності,

мешканці Єрківської територіальної громади!

Історія людства багата на приклади благодійництва, меценатства. Їх можна знайти в історичному минулому будь-якої країни. Україна також має багаті історичні традиції у сфері благодійництва, які продовжуються і нині.

Доброзичлива увага завжди потрібні обділеним долею людям. Зуміти відчути біль нужденних як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, гостро потребує хліба насущного або душевної розради можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем.

Добро – це основа світу, і стати його основою Вас закликає Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Єрківської селищної ради Катеринопільського району Черкаської області.

Завітайте до нас, тут завжди готові прийняти від Вас все те, чим Ви готові поділитись аби не залишити наодинці з бідою, нагодувати та обігріти тих хто зазнає біди.

Пам’ятаймо: справжня допомога поєднує у собі два вияви підтримки: матеріальну і духовну. Тобто, допомагати можна не лише грошима, продуктами чи іншими матеріальними речами. Важливіше не пройти повз людину, яка потребує допомоги та підтримки. Не потрібно допомагати задля когось чи чогось, через вигоду чи через те, що потім отримаємо подяку. Давайте робити добро через те, що душа людини сповнена добра!

Сподіваємося, що це звернення отримає підтримку широкого кола громадськості, адже піклування про ближнього повинно стати нормою нашого повсякденного життя.

Допоможемо разом тому, кого обійшла доля,

повернемо їм віру в добро!