Увага сесія!

05.09.2018 року, о 09.00 годині, в приміщенні Єрківської селищної ради відбудеться сесія

Порядок денний 40 сесії VІІ скликання від 05.09.2018 року.

1. Про заходи щодо забезпечення вирішення екологічних проблем у Єрківській ОТГ.

2. Про затвердження експертного звіту та експертної  оцінки .

3. Про відміну до рішення ради № 39-7/VII від 07.08.2018 року «Про укладання договору оренди на земельну ділянку.

4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою. (особ)

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою.(особ)

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою. (присад)

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою.(присад)

8. Про виплату учням – призерам Обласних олімпіад та конкурсів у 2018 році Призначених  стипендій.

9. Про надання матеріальної допомоги за рахунок коштів селищного бюджету.

10. Про внесення змін до рішення сесії ради від 22.12.2017 31-1/VІІ  «Про затвердження  бюджету об’єднаної територіальної  громади на 2018 рік».

11. Про затвердження додатку до Програми «Шкільний автобус».

12. Про дозвіл на відкриття на відкриття При Будинку дитячої юнацької творчості гуртка художньо- естетичного напрямку «Мистецтво нашого народу»

13. Про дозвіл на відкриття в Єрківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім..Героя України В.М.Чорновола групи продовженого дня для учнів 2-х класів.

14. Про надання грошової компенсації за придбання шкільної та спортивної форми дітям – сиротам, позбавленим батьківського піклування, які навчаються в Єрківській ЗОШ.