Увага сесія!

22.12.2017 року о 9 годині в приміщенні Єрківської селищної ради відбудиться сесія

Порядок денний 31 сесії VІІ скликання від 22.12.2017 року

1. Про затвердження  селищного бюджету на 2018 рік.

2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою

по встановленню (відновленню)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка ).

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню ( відновленню) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

4. Про план заходів  з  нагоди святкування Нового року  в Єрківській ОТГ

5. Про внесення змін до рішення сесії ради від 23.12.2016 № 18-1/VІІ

«Про затвердження бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік».

6. Про затвердження Положення про виплату грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків педагогічним працівникам комунального закладу «Залізняцький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Сонечко» виконавчого комітету Єрківської селищної ради.

7. Про введення штатної одиниці до штатного розпису КЗ «Єрківська амбулаторія ЗПСМ».