Новини Єрківської громади

Чемпіонат Катеринопільського району з міні-футболу. Результати 5 туру

В Громаді вшанували память загиблих воїнів інтернаціоналістів та воїнів АТО

Дата створення: 13:33 15.02.2018

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

31 січня 2015 року загинув легендарний айдарівець Руслан Бобуров, позивний "Німець", наш земляк.

Дата створення: 14:29 31.01.2018

Три  роки  без «Німця» та «Діджея» .. А наче вчора.. Сьогодні рівно три роки  як не стало– добровольців із батальйону «АЙДАР» - Бобуров Руслана ("Німець") та Жеребило Вадима "Діджей") Ці Герої до останнього мужньо обороняли від проросійських терористів другий по важливості після донецького аеропорту стратегічний об’єкт – Луганську ТЕС в м. Щастя, де героїчно загинули 31.01.2015 р. внаслідок ворожого артобстрілу системою «ГРАД».   Практично з самого початку цієї визвольної війни ці Герої воювали на Луганщині за свободу і незалежність України та недопущення російських окупантів на решту її території,  в складі батальйону «АЙДАР» у якості добровольців. До цього брали активну участь на київському Євромайдані. Руслан Бабуров "Німець" воював в "Айдарі" мало не самого дня створення батальйону. Брав участь практично у всіх найризикованіших операціях, багато разів був на межі загибелі. Так під час штурму Георгіївка куля снайпера, зрикошетила від передньої пластини, застрягла в комірі його бронежилета. Але Руслан тоді залишився в строю і саме завдяки роботі його зенітної установки було утримано плацдарм, від якого вже були готові відступити бійці батальйону. Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Урочиста церемонія вручення свідоцтва

Дата створення: 09:12 19.12.2017

Приємні клопоти підготовки до святкування Нового року 2018

Дата створення: 11:59 18.12.2017

15 грудня в Єрківській ОТГ розпочалися приємні клопоти підготовки до святкування Нового року 2018.